Strona główna / Promocja Radzynia / VI Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2025” – Święto lokalnej kultury i muzyki w sercu Radzynia Podlaskiego

VI Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2025” – Święto lokalnej kultury i muzyki w sercu Radzynia Podlaskiego

Udostępnij tę treść :

Już po raz szósty mieszkańcy Radzynia Podlaskiego i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, które na stałe wpisało się w kalendarz letnich imprez kulturalnych regionu. W niedzielę, 29 czerwca 2025 roku, Park Miejski przy Pałacu Potockich zamieni się w tętniące życiem centrum sztuki, rzemiosła, muzyki i zabawy za sprawą VI Radzyńskiego Jarmarku Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2025”.

Kolorowy jarmark, pokazy sportowe i atrakcje dla całych rodzin

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00, a w jego programie znajdą się m.in. widowiskowe pokazy sportów walki – judo, boksu, MMA, taekwondo – przygotowane przez lokalne kluby i sekcje. Równocześnie na odwiedzających czekać będą występy taneczne uczniów ze szkół tańca Dance Ma Sens oraz Diament, które zaprezentują swoje umiejętności na scenie plenerowej.

Jak co roku, nie zabraknie również strefy gastronomicznej z popularnymi food truckami, kolorowych dmuchańców dla dzieci, a także strefy zabaw z animacjami dla najmłodszych. To doskonała okazja, by spędzić czas w rodzinnym gronie na świeżym powietrzu, w otoczeniu kultury i przyjaznej atmosfery.

Muzyczne święto – koncerty od 15:00

Od godziny 15:00 na scenie rozbrzmiewać będą różnorodne brzmienia – od muzyki ludowej, przez wokalne popisy, aż po rytmy rockowe. Wśród wykonawców znajdą się:

  • Kapela z Pasją

  • Radzyń Band

  • Kapela ZAGRAJ PAN CUŚ

  • Zespół wokalny JUBILADOS

  • Zespół wokalny RADZYNIACY

  • Zespół ludowy UŁANIACY

  • Zespół NIE ODMAWIAM

  • Zespół ROCK’N’ROK

Każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy folkloru, jak i sympatycy nowoczesnych brzmień.

Gwiazdy wieczoru: Poparzeni kawą trzy i Budka Suflera

O godzinie 20:00 scenę przejmie zespół Po Pakni Kawa Trzy, który rozgrzeje publiczność przed wielkim finałem wieczoru. Punkt kulminacyjny wydarzenia nastąpi o 21:30, kiedy to wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej – Budka Suflera. Ten koncert to bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych punktów tegorocznego jarmarku i doskonałe zakończenie dnia pełnego atrakcji.

Wydarzenie z sercem i pasją

Organizatorem wydarzenia jest MONR, a całość odbywa się pod patronatem medialnym i wsparciem sponsorów, wśród których znaleźli się m.in. VOBOS, PUK oraz alaconas. Dzięki ich zaangażowaniu możliwe jest zorganizowanie wydarzenia na tak wysokim poziomie – łączącego lokalną tradycję z nowoczesnością.

VI Radzyński Jarmark Sztuki i Rękodzieła „Kozirynek 2025” to nie tylko impreza plenerowa – to święto miasta, artystów, rękodzielników, sportowców i mieszkańców. Spotkajmy się w Parku Miejskim 29 czerwca i razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę!

Tagi:

Ostatnie ogłoszenia

Amest Arti Sentemo CSK Czemierniki Dni Karola Lipińskiego Ekologia gmina Borki gmina Radzyń Podlaski hospicjum koncerty konsultacje społeczne Lubelskie Hospicjum dla Dziecii Lublin LUXMED Mammografia miasto Radzyń Podlaski oddział chirurgii Parafia św. Anny Pałac Potockich powiat radzyński Rada miasta Radzyń Podlaski Radzyńskie Towarzystwo Muzyczne Radzyński Ośrodek Kultury S19 Spomlek SPZOZ Radzyń Podlaski Szpital Radzyń Podlaski UMCS Urząd Miasta Radzyń Podlaski Wohyń województwo lubelskie Wola Osowińska wydarzenie kulturalne

Liczba odwiedzin strony: 220181

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW RADZYNIA PODLASKIEGO
Segregacja odpadów i działania Urzędu Miasta
Cel ankiety: Poznanie opinii mieszkańców na temat funkcjonowania systemu segregacji odpadów oraz działań podejmowanych przez Urząd Miasta Radzyń Podlaski.
10

1) 1. Czy segreguje Pan/Pani odpady komunalne?*

2) Czy system segregacji odpadów w Radzyniu Podlaskim jest dla Pana/Pani zrozumiały?*

3) 3. Czy pojemniki/worki do segregacji są łatwo dostępne w Pana/Pani okolicy?*

4) 5. Czy Urząd Miasta Radzyń Podlaski skutecznie informuje mieszkańców o zasadach segregacji?*

5) 4. Czy częstotliwość odbioru odpadów jest odpowiednia?*

6) 6. Czy brał(a) Pan/Pani udział w akcjach edukacyjnych dotyczących segregacji odpadów organizowanych przez miasto?*

7) 7. Jak ocenia Pan/Pani działania Urzędu Miasta w zakresie kontroli prawidłowej segregacji?*

8) 8. Czy według Pana/Pani opłaty za odbiór odpadów są adekwatne do jakości usług?*

9) 9. Czy potrzebne są dodatkowe działania edukacyjne w zakresie segregacji odpadów w Radzyniu Podlaskim?*

10) 10. Czy uważa Pan/Pani, że Urząd Miasta powinien wprowadzić nowe rozwiązania usprawniające segregację (np. aplikację informacyjną, więcej punktów PSZOK, kampanie informacyjne)?*