Menu Zamknij

Patronat medialny

Portal www.radzyniacy.pl obejmuje patronatem medialnym wydarzenia o charakterze ogólno powiatowym.

W ramach patronatu medialnego portal www.radzyniacy.pl oferuje:

  1. zamieszczanie na stronie portalu informacji dotyczących wydarzenia (np. zapowiedź, zaproszenie, relacja, itp.). Informacje przygotowuje i dostarcza organizator wydarzenia; jest ona publikowana w terminach określonych w umowie o współpracy (maksymalny czas publikacji to 2 tygodnie w ciągu 1 miesiąca)
  2. zamieszczenie banera wydarzenia (dostarczonego przez organizatora) na stronie głównej portalu radzyniacy.pl (baner jest zamieszczony w tym samym czasie co informacja, o której mowa wyżej). Baner musi spełniać następujące warunki: wymiar 448×79 pikseli, rozmiar maksymalnie 50 kb, format pliku jpg, gif,

W ramach patronatu portal www.radzyniacy.pl oczekujemy:

– Zamieszczenia logo www.radzyniacy.pl na wszelkich materiałach informacyjnych i promocyjnych, wydawanych lub rozsyłanych przez organizatora wydarzenia, w tym na stronach internetowych.

– Dostarczania na bieżąco wszelkich materiałów merytorycznych o wydarzeniu.

-W zależności od rodzaju wydarzenia i skali działań możliwa jest realizacja innych zadań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb organizatora i oczekiwań patrona medialnego. Zadania ustalane są indywidualnie.

-Wszystkich zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@radzyniacy.pl.