Menu Zamknij

Konkurs Wokalny CSK „Śpiewamy marzenia”

Data/Czas
Date(s) - 09 kwietnia 2021 - 28 czerwca 2021
Całodniowe

Lokalizacja
CENTRUM SPOTKANIA KULTUR W LUBLINIE

Kategorie


Rozpoczynamy nabór do Konkursu Wokalnego CSK „Śpiewamy marzenia”!

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat. Jego hybrydowa formuła pozwala na realizację wielu działań online. Pierwsza faza konkursu zakończy się na przyjęciem zgłoszeń uczestników i eliminacjami do dalszego etapu, w którym to nadesłane nagrania zostaną ocenione przez wykwalifikowane jury.

1 czerwca 2021 poznamy listę laureatów, a koncert  finałowy połączony z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 28 czerwca 2021 r. w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa – wspólnie możemy odkryć wiele młodych talentów.

Szczegółowe informacje (regulamin oraz karta zgłoszeniowa) na spotkaniakultur.com

Poza tym:

– już dziś na stronach CSK opublikowana zostanie relacja filmowa z wernisażu wystawy i ogłoszenia wyników konkursu dla młodych artystów malarzy Lubelska Wiosna,

– w sobotę zaprezentujemy kolejny odcinek Galerii Artystów – przedstawimy sylwetkę prof. Roberta Kuśmirowskiego, wybitnego lubelskiego performera, autora instalacji, obiektów, fotografii i rysunków,

– cały czas zapraszamy do VOD Kina CSK na wyjątkowe filmy: znakomite premiery i pokazy specjalne – w dowolnym czasie i miejscu.

– Księgarnia „Sklepik Kulturalny CSK” / kasa CSK czynna codziennie w godzinach 10:00-18:00 (wejście z pl. Teatralnego od strony ul. Radziszewskiego).

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *