Serwis Informacyjny w Radzyniu Podlaskim

Koronawirus w Polsce

24 Nov 2020, 2:57 AM (GMT)

Statystyki koronawirusa w Polsce

876,333 Wszystkie przypadki
13,774 Liczba zgonów
438,868 Uzdrowieńców

Koronawirus w Polsce

24 Nov 2020, 2:57 AM (GMT)

Statystyki koronawirusa w Polsce

876,333 Wszystkie przypadki
13,774 Liczba zgonów
438,868 Uzdrowieńców
Aktualności

Wymyśl nazwę dla letniej czytelni i wygraj czytnik e-booków!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na nazwę „letniej czytelni”

Konkurs jest realizowany w ramach grantu otrzymanego w IV edycji Konkursu Grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam” Fundacji Santander Bank Polski. Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Przesmyckiego realizuje to zadanie pod nazwą „letnia czytelnia”

Celem projektu jest zaaranżowanie przestrzeni przy Bibliotece Głównej i Filii nr 2 poprzez stworzenie letniej biblioteki – przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni na powietrzu, służącej aktywizacji społeczeństwa w kulturze za pomocą promocji czytelnictwa, zajęć edukacyjno-informacyjnych oraz wydarzeń kulturalnych integrujących mieszkańców miasta Radzyń Podlaski.

Pragniemy zmienić przestrzenie przy bibliotece z „szarych” na kolorowe, przyjazne dla oka, zachęcające do spotkań, wypoczynku oraz integracji społecznej. W „letnich czytelniach” będą Państwo mogli znaleźć książki, czasopisma, zasiąść wygodnie na leżaku i zrelaksować się przy dobrej lekturze. Codziennie na chętnych czekać też będą inne atrakcje: stanowiska z grami towarzyskimi, animacje międzypokoleniowe, kącik dziecięcy, mini ogródek i wiele innych niespodzianek.

Zachęcamy do wymyślenia nazwy dla „letniej czytelni” – mile widziane kreatywne pomysły. Nagrodzona osoba otrzyma czytnik e-booków.

Regulamin oraz szczegółowe informacje o konkursie na naszej stronie: www.mbpradz.pl, Facebooku biblioteki, Instagramie.

+ artykuły