Wręczenie nagród laureatom IV edycji konkursu plastycznego pn. „Radzyń segreguje!”

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się oficjalne zakończenie i wręczenie nagród laureatom IV edycji konkursu plastycznego pn. „Radzyń segreguje!”.

W ramach prowadzonej edukacji ekologicznej przez Miasto Radzyń Podlaski wśród mieszkańców już po raz IV zorganizowano konkurs plastyczny pn.: „Radzyń Podlaski!”.

W konkursie wzięło udział ponad 80 uczniów z trzech radzyńskich szkół podstawowych, w dwóch kategoriach. Mali ekolodzy wykazali się pomysłowością, tworząc swoje plakaty użyli wielu technik plastycznych. Każda praca posiada hasło motywujące do segregacji, jest kolorowa i ciekawa. Spośród wszystkich prac komisja konkursowa zdecydowała nagrodzić łącznie 11 osób.

Trzy nagrody główne w dwóch kategoriach: klasy I – III i IV – VI oraz pięć wyróżnień laureatom wręczył Sławomir Lipski – z- ca Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski i Piotr Tarnowski – pomysłodawca i koordynator konkursu. Ponadto wszyscy nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu otrzymali z rąk Pana z-cy Burmistrza podziękowania i symboliczną nagrodę w postaci fotokalendarza, wykonanego z prac laureatów konkursu.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu pn. „Radzyń segreguje!”.

Zakup nagród dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Lublinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *