Serwis Informacyjny w Radzyniu Podlaskim

Koronawirus w Polsce

27 Feb 2021, 9:56 AM (GMT)

Statystyki koronawirusa w Polsce

1,696,885 Wszystkie przypadki
43,656 Liczba zgonów
1,414,461 Uzdrowieńców

Koronawirus w Polsce

27 Feb 2021, 9:56 AM (GMT)

Statystyki koronawirusa w Polsce

1,696,885 Wszystkie przypadki
43,656 Liczba zgonów
1,414,461 Uzdrowieńców
112

STRACIŁA PRAWO JAZDY BO POTRĄCIŁA PIESZĄ

Radzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Kąkolewnica. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym audi potrąciła pieszą przechodzącą przez jezdnię. W wyniku wypadku 66-letnia kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 19:30 w miejscowości Kąkolewnica na ulicy Lubelskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi A4, 39-letnia mieszkanka Mielca, jadąc w kierunku Białej Podlaskiej, potrąciła pieszą, która przechodziła przez jezdnie na przejściu dla pieszych.

W wyniku wypadku drogowego 66-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica doznała obrażeń ciała i została przewieziona karetką pogotowia do szpitala. W chwili wypadku kierująca audi była trzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości.

Funkcjonariusze kierującej zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Teraz o jej dalszym losie zdecyduje Sąd.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, że rowerzyści, motocykliści i piesi to grupa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas zderzenia z pojazdem jadącym nawet z niewielką prędkością mogą zostać poważnie ranni.

Źródło; lubelska.policja.gov.p

5 1 głos
Ocena artykułu
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbym znać twoje myśli, proszę o komentarz.x
()
x