SŁODKI PIKNIK RODZINNY w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim

W niedzielne popołudnie 30 września, Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zenona Przesmyckiego, gościła mieszkańców Radzynia Podlaskiego na SŁODKIM PIKNIKU RODZINNYM.

„Biblioteka sercem osiedla” to hasło, które podczas pikniku wybrzmiało w rytmie zumby. Było słodko, wesoło i przede wszystkim bardzo rodzinnie. Na spotkaniu, wszyscy goście mogli zapoznać się z funkcjonowaniem biblioteki oraz z projektami aktualnie zgłoszonymi do Budżetu Obywatelskiego 2019.

BIBLIOTEKA SERCEM OSIEDLA to projekty obejmujące remont oraz wyposażenie w meble i sprzęt Filię nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, działającą przy ul. Spółdzielczej 8.  Planowane rozwiązania techniczne wpłyną na podniesienie standardów, jakim podlegają biblioteki w dzisiejszych czasach i stworzą miejsce przyjazne czytelnikowi w każdym wieku, zachęcając ich do większej aktywizacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami spędzili ten czas w BIBLIOTECE, która jest SERCEM OSIEDLA, jednocześnie zachęcamy do głosowania na nasze DWA PROJEKTY. Głosowanie potrwa do 5 października, w godzinach 10.00-16.00 (5 października w godz. 10.00-17.00) w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Zapraszamy każdego mieszkańca naszego miasta, który ukończył 16 rok życia.

*BIBLIOTEKA SERCEM OSIEDLA – REMONT FILII NR 2 PRZY UL. SPÓŁDZIELCZEJ 8 W RADZYNIU PODLASKIM

*BIBLIOTEKA SERCEM OSIEDLA – WYPOSAŻENIE W MEBLE I SPRZĘT FILII NR 2 PRZY UL. SPÓŁDZIELCZEJ 8 W RADZYNIU PODLASKIM