Sezon ogórkowy w Biedronce

Mimo że za oknem lato w pełni, Biedronka nie próżnuje! Korzystając z bogactwa polskich warzyw sezonowych, sieć wprowadza do stałego asortymentu nowy smak „Zupy z Naszej Kuchni”. Już od poniedziałku 23 lipca we wszystkich sklepach sieci dostępna jest smakująca domem zupa ogórkowa w cenie 4,99 zł/opak. Dzięki wygodnemu opakowaniu, które umożliwia szybkie i bezpieczne podgrzanie, zupa idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów.

Ogórkowa to kolejna zupa z kawałkami warzyw i mięsa marki „Zupy z Naszej Kuchni”. Jej głównym składnikiem, nadającym charakterystyczny smak, są ogórki kiszone. Zupa zawiera także mięso z uda indyka oraz świeże warzywa, takie jak: ziemniaki, marchew, cebula, pietruszka, seler oraz koper. Całość jest doprawiona specjalnie skomponowaną mieszanką przypraw. Zupa jest przygotowana bez dodatku substancji konserwujących.

„Zupy z Naszej Kuchni” ze świeżymi warzywami od krajowych dostawców trafiły do klientów Biedronki po raz pierwszy w sierpniu 2016 roku. Zupy nie zawierają substancji konserwujących. Większość z nich nadaje się dla wegetarian i wegan. Aktualnie w ofercie Biedronki dostępnych jest 14 smaków, w tym 9 rodzajów zup kremów (z pomidorów, z brokułów, z dyni, z zielonego groszku, z cukinii, z marchwi i czerwonej soczewicy, z buraków i czerwonej soczewicy, pomidorowo-paprykowy z ciecierzycą oraz z kukurydzy i kaszy jaglanej) oraz 5 smaków zup z kawałkami warzyw i mięsa (gulaszowa, grochowa, żurek, kapuśniak i nowość – ogórkowa). Zupy są oferowane w wygodnym opakowaniu o pojemności 450 g, w którym konsument może je od razu podgrzać. Kremy dostępne są w cenie 3,99 zł/opak., a zupy z kawałkami warzyw i mięsa w cenie 4,99 zł/opak.

Więcej informacji nt. aktualnej oferty sieci Biedronka na stronie www.biedronka.pl.