Radzyń Podlaski z drogerią Hebe

29 maja br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Parku Handlowym przy ul. Kazimierza Prejznera 2 w Radzyniu Podlaskim. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Klienci nowego sklepu Hebe przy ul. Kazimierza Prejznera 2 w Radzyniu Podlaskim mogli skorzystać ze specjalnej oferty – Dni Piękna. Klienci posiadający kartę lojalnościową Hebe lub zakładający ją w dniu otwarcia drogerii, mogli skorzystać z rabatu aż -40% przy zakupie produktów do makijażu, pielęgnacji paznokci i włosów oraz zapachów wybranych marek. Pośród nich znalazły się: Mexx, Bourjois, Adidas, Rimmel, Wellafles, Sally Hansen, Max Factor, Wellaton oraz Playboy. Rabat dla osób nieposiadających karty Hebe, w ramach promocji Dni Piękna, wynosi -20%. Promocja potrwa do 6 czerwca i nie dotyczy zestawów. Rabaty naliczane są od ceny regularnej produktów.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta prezentowana jest na stronie www.hebe.pl.

Każda osoba, która w dniu otwarcia drogerii Hebe w Radzyniu Podlaskim (29.05.2018 r.) założy kartę lojalnościową i zrobi zakupy za minimum 50 zł, otrzyma przy kasie bon o wartości 10 zł na kolejne zakupy. Bon będzie można zrealizować od 5 do 7 czerwca br., przy zakupach za minimum 20 zł.

Nowo otwarta drogeria Hebe w Parku Handlowym przy ul. Kazimierza Prejznera 2 w Radzyniu Podlaskim czynna jest codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, w soboty w godzinach 9:00-19:00 i w niedziele handlowe w godzinach 10:00-18:00.

[pdf-embedder url=”http://radzyniacy.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018.05.29_OTWARCIE_Radzyn-Podlaski.pdf” title=”2018.05.29_OTWARCIE_Radzyn Podlaski”]