Radzyń Podlaski: Potrącenie pieszego na Kockiej

Radzyńscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na ul. Kockiej w Radzyniu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni mężczyzna przechodząc przez jezdnię, został potrącony prze kierującego pojazdem marki Mercedes. Niestety pieszy w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia drogowego.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano kilka minut po godzinie 6:00 na ul. Kockiej w Radzyniu Podlaskim, droga K-19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię. Autem kierował 58-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Pieszy, 56-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia drogowego.

W miejscu wypadku przez kilka godzin ruch odbywał się wahadłowo.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Piesi i rowerzyści na drodze, to grupa szczególnie narażona na dotkliwe skutki wypadków drogowych. Dlatego za łamanie podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim zdroworozsądkowego myślenia można zapłacić najwyższą cenę, jaką jest życie.

źródło;lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

wpDiscuz