Odpowiedź od policji w sprawie wyścigów

Jest odpowiedź na naszą wiadomość w sprawie wyścigów samochodowych w naszym mieście, oto treść: W odpowiedzi na otrzymanego maila z Państwa redakcji z dnia 18 kwietnia 2017 roku, dotyczącego informacji od czytelniczki portalu na temat „Nielegalnych wyścigów samochodowych” w Radzyniu Podlaskim na ul. Warszawskiej, informuję, iż funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim po otrzymaniu powyższej informacji, niezwłocznie zajęli się tą sprawą. Na uwagę zasługuje fakt, iż ulica Warszawska należy do jednych z najczęściej patrolowanych ulic miasta Radzyń Podlaski co wynika z usytuowania budynku KPP. Każdego dnia jak i w porze nocnej dyslokowane patrole przejeżdżają ulicą Warszawską z uwagą na wykroczenia zarówno porządkowe jak i w ruchu drogowym.
Z uwagi, iż problem poruszony przez czytelniczkę waszego portalu został również wskazany jako zagrożenie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa w miejsce naniesione na KMZB wielokrotnie dyslokowane były patrole policji zarówno RD i ZPI pojazdami oznakowanymi, jak również nieoznakowanym. Powyższe czynności nie doprowadziły do potwierdzenia zgłoszenia opisanego w mailu. Funkcjonariusze radzyńskiej jednostki zwracają szczególną uwagę na sygnały, które docierają od społeczeństwa na temat pojawiających się zagrożeń i dążą do ich właściwego i niezwłocznego zweryfikowania.

Pozdrawiam
mł. asp. Piotr Mucha.

Dziękujemy serdecznie za odpowiedź dla naszej Czytelniczki i oczekujemy na odpowiedź od Pana Jerzego Rębka burmistrza miasta Radzynia Podlaskiego. Jak widać po odpowiedzi od policji sytuacja jest na bieżąco monitorowana i wszelkie uwagi ze strony mieszkańców są na bieżąco sprawdzane. Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa 

Wysłane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

wpDiscuz