Odpowiedź burmistrza w sprawie zadaszenia trybun na stadionie

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy odpowiedź na zapytanie w sprawie zadaszenia trybun na stadionie miejskim w Radzyniu Podlaskim. Pytanie za naszym pośrednictwem wysłaliśmy do burmistrza Jerzego Rębka na prośbę naszego czytelnika “Kibicxx”. Poniżej przedstawiamy treść odpowiedzi Asystenta Burmistrza do spraw kontaktu z mediami Anny Wasak.

Wypowiedź Pana Burmistrza w temacie zadaszenia Stadionu Miejskiego:

Jeśli chodzi o bazę sportową, w tegorocznym budżecie musieliśmy znaleźć środki na budowę hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 i sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Chmielowskiego. To jest naszym priorytetem.
Nie zapominamy o Stadionie Miejskim. W tym roku skoncentrujemy się jednak na budowie trybun dla kibiców drużyn, które będą gościć na naszym stadionie. Zadaszenie zbudujemy w następnej kolejności, gdy zabezpieczymy środki w przyszłorocznym budżecie.

Trzymamy za słowo dane kibicom radzyńskim, że w przyszłym roku zadaszenie pokryje całe trybuny i zadowoli to wszystkich kibiców naszych Orląt Radzyńskich. My z naszej strony postaramy się monitorować sprawę aby temat nie wygasł aż do wyborów samorządowych w przyszłym roku.

Wysłane przez Redakcja

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Odpowiedź burmistrza w sprawie zadaszenia trybun na stadionie"

Kibic z Radzynia

Mało satysfakcjonująca odpowiedź. Osobiście wolałbym to na papierze w postaci uchwały zabezpieczającej pieniądze na taką inwestycję.

wpDiscuz