Odpowie za włamanie i kradzież sprzętu agd i rtv.

Zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 50-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież sprzętu AGD i RTV będących własnością jego byłej partnerki. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowana została na kwotę niemal 1000 zł. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przewinienia, a teraz będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Do kradzieży z włamaniem doszło w drugiej połowie lutego br. na terenie Radzynia Podlaskiego. Mężczyzna wykorzystując nieobecność byłej partnerki w mieszkaniu, dokonywał włamań przy użyciu dorobionego klucza, a następnie skradł przedmioty o łącznej wartości niemal 1000 zł. Jego łupem padł między innymi telewizor i żelazko. Skradziony sprzęt AGD i RTV wstawiał do lombardu.

Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przewinienia. 50-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Grozi mu do kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności

źródło: lubelska.policja.gov.pl