Oddaj głos na projekt w budżecie obywatelskim na 2018 r

Głosowanie odbędzie się w dniach 2 – 6 października 2017 r. w godz. 9.00 – 16.30 w sali konferencyjnej urzędu miasta, ul. Warszawska 32.

Projekty:
1. Budowa ulicy Podlaskiej na odcinku od cmentarza parafialnego do posesji nr 5.
Projekt dotyczy budowy ulicy Podlaskiej wraz z chodnikiem na odcinku ok. 80 metrów od zakrętu przy cmentarzu parafialnym do posesji nr 5, a więc brakującej części nowo wybudowanej ulicy. Zostanie wykonany chodnik oraz jezdnia asfaltowa. Wartość szacunkowa: 100 000 zł.
2. „Zalew OdNowa” – zagospodarowanie przestrzeni nad zalewem radzyńskim na miejsce spotkań i rekreacji.
Projekt dotyczy wybudowania nad zalewem radzyńskim obok ścieżki rowerowej miejsca rekreacji i spotkań dla mieszkańców: uporządkowanie i wyrównanie terenu, zbudowanie wiaty ogniskowej na 25 osób na planie wieloboku foremnego, z miejscem na ognisko, podłożem z kostki brukowej krytej strzechą lub wiórem drewnianym; ustawienie 3 lub 4 ławostołów na planie okręgu; ustawienie 5 ławek i min. 5 koszy na śmieci; ustawienie 2 stojaków na rowery. Wartość szacunkowa: 99 900 zł.

W razie pytań dotyczących projektów proszę o kontakt: tel. 83 251 24 62 bądź osobiście   w sekretariacie urzędu miasta.

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Oddaj głos na projekt w budżecie obywatelskim na 2018 r"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Większej głupoty to jeszcze nie było. Kotyła i Karwowski już w cotygodniowym ” Okiem satyry” wygłosili swoje opinię na temat tych projektów. Zagłosują tylko bezrobotni których jest coraz mniej i seniorzy których jest coraz to więcej. Dobra zmiano!! weź się nie ośmieszaj tymi pomysłami które nie kończą się sukcesem lecz porażką. Czy udało się coś zrealizować przez trzy lata? TAK Postawić krzyż obok TESCO, przejąć pałac który przynosi straty dla budżetu i ciągnie do dna. Spalone liczne projekty i przetargi które bezsensownie zadłużają masze miasto którym kieruje nieudacznik. Czas na zmiany, w PiSdu z tym kłamstwem.

Oto cała prawda o co miało być wieczne. Dobra zmiano, idź precz!!!!

wpDiscuz