Kolejne obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy

Obywatelskim ujęciem zakończyła się podróż 51-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna kierował Renault mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu i przyjechał na odbywające się w gminie Komarówka Podlaska dożynki. Dalszą jazdę uniemożliwił mu pracownik ochrony, który o całym zdarzeniu poinformował Policję. Teraz policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

27 sierpnia około godz. 22:35 w miejscowości Komarówka Podlaska na ul. Lubelskiej pracownik ochrony na odbywających się gminnych dożynkach ujął nietrzeźwego kierującego, który przyjechał  na odbywający się festyn. O całym zdarzeniu zaalarmował patrol Policji, który pełnił służbę w rejonie odbywających się dożynek. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. W rozmowie z pracownikiem ochrony policjanci ustalili, że kierujący Renault zamierzał w wjechać samochodem na teren dożynek. W tym czasie pracownik ochrony usłyszał, że kierujący tym pojazdem najprawdopodobniej jest nietrzeźwy i po zatrzymaniu pojazdu przez otwarte okno wyciągnął kluczyki ze stacyjki uniemożliwiając mu dalszą jazdę.

Amatorem jazdy na podwójnym gazie okazał się 51-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Teraz mężczyzna za swoje czyny odpowiadał będzie przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło; policja.pl.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

wpDiscuz