Kiedy zadaszone trybuny na stadionie miejskim ?

Do naszej redakcyjnej skrzynki wpłynęła prośba aby za naszym pośrednictwem naszego serwisu zwrócić się do władz miasta Radzynia Podlaskiego. Napisał do nas ” kibicxx” w imieniu wszystkich kibiców którzy korzystają ze stadionu miejskiego aby władze miasta chcieli zauważyć problem za jakim się borykają fani piłki nożnej od dłuższego czasu i nadal nie jest rozwiązany mimo obiecanek obecnej ani poprzednich władz miasta. Poniżej przedstawiamy treść wiadomości w oryginalnej pisowni.

“Chciałbym prosić w imieniu swoim oraz kibiców, którzy muszą moknąć w deszcz oraz smażyć się w upał na stadionie podczas meczów o podjęcie tematu zadaszonych trybun na stadionie miejskim u władz miasta..Podobno można a zadaszyć trybuny rozwiązaniem tańszym (podział na II etapy), a lepszym niż te planowane za czasów prezesa Szczepana Skomry.Wydaje mi się że nie jest dużym kosztem opracować projekt modernizacji,który czekałby chociaż na realizacje w przyszłości. Zadaszone trybuny dałyby większy przychód w dniu meczowym gdy są niekorzystne warunki atmosferyczne.”

Zwrócimy się z informacją do Pana burmistrza Jerzego Rębka oraz do radnych miejskich z zapytaniem w sprawie zadaszenia trybun stadionu miejskiego, a po otrzymaniu odpowiedzi natychmiast opublikujemy ją na naszej stronie.

Wysłane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

wpDiscuz