Jasełka w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Radzyniu Podlaskim

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest także wyjątkowy.

To właśnie w tym czasie dzieci z grupy „ Motylki”, „Muchomorki”, „ Jagódki” i „ Kotki” wraz z wychowawczyniami zaprosiły swoich rodziców na uroczyste przedstawienie. W pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia dała temu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.

Występy wszystkich przedszkolaków zostały nagrodzone wielkimi brawami, a w niejednym oku pojawiła się łezka wzruszenia.

Okres świąteczny jest dla wszystkich okazją do refleksji nad przemijającym czasem, do wspomnień, wzruszeń, do pojednania z bliskimi, do czynienia dobra dla innych ludzi.

Wspaniałych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i spełniania marzeń w Nowym Roku 2019   naszym Przedszkolakom i ich rodzinom życzą  Dyrekcja i Wszyscy Pracownicy Przedszkola nr.3 w Radzyniu Podlaskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *