Regulamin rejestracji

Zgadzasz się, korzystając z tego forum, że nie będziesz publikować żadnych materiałów, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obelżywe, wulgarne, nienawistne, napastliwe, obsceniczne, wulgarne, seksualne, zagrażające, inwazyjne dla prywatności danej osoby, materiały dla dorosłych lub w inny sposób z naruszeniem przepisów prawa Polskiego. Zgadzasz się również nie publikować materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że jesteś właścicielem praw autorskich lub masz pisemną zgodę właściciela materiału objętego prawami autorskimi. Spam, powódź, reklamy, łańcuszki, piramidy i nagabywanie są również zabronione na tym forum.

Należy pamiętać, że właściciel tego forum nie może potwierdzić ważności postów. Pamiętaj, że nie monitoruje aktywnie wysłanych wiadomości i jako takie nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w nich treści. Nie gwarantuje dokładności, kompletności ani przydatności przedstawionych informacji. Publikowane wiadomości wyrażają opinie autora, a nie opinie tego forum lub właściciela tego forum. Każdy, kto uważa, że ​​opublikowany komunikat jest kontrowersyjny, powinien niezwłocznie powiadomić administratora lub moderatora tego forum. Właściciel tego forum zastrzega sobie prawo do usunięcia kontrowersyjnej treści w rozsądnym terminie, jeśli uzna, że ​​usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, ale pamiętaj, że nie może on w stanie natychmiast usunąć lub edytować określonych wiadomości. Ta zasada dotyczy również informacji o profilu członka.

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treść swoich opublikowanych wiadomości. Ponadto zgadzasz się zabezpieczyć i ochronić właścicieli tego forum, wszelkie powiązane strony internetowe na tym forum. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia swojej tożsamości (lub wszelkich innych powiązanych informacji zebranych w związku z tą usługą) w przypadku formalnej skargi lub działań prawnych wynikających z sytuacji spowodowanej przez korzystanie z tego forum.

Podczas rejestracji możesz wybrać swoją nazwę użytkownika. Radzę zachować odpowiednie imię. Za pomocą tego konta użytkownika, które zamierzasz zarejestrować, zgadzasz się nigdy nie podawać swojego hasła innej osobie, z wyjątkiem administratora, ze względu na ochronę i ważność. Użytkownik zgadza się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiegokolwiek powodu. NAPRAWDĘ zalecam również stosowanie złożonego i unikalnego hasła do konta, aby zapobiec kradzieży konta.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na to forum będziesz mógł wypełnić szczegółowy profil. Twoim obowiązkiem jest przedstawienie czystych i dokładnych informacji. Wszelkie informacje, które właściciel forum określi jako niedokładne lub wulgarne, zostaną usunięte, z uprzednim powiadomieniem lub bez niego. Zastosowanie mogą mieć odpowiednie sankcje.

Pamiętaj, że przy każdym wpisie Twój adres IP jest rejestrowany w przypadku, gdy musisz zostać zbanowany na tym forum lub skontaktuje się z twoim usługodawcą internetowym. Stanie się tak tylko w przypadku poważnego naruszenia tej umowy.

Należy również pamiętać, że oprogramowanie umieszcza plik cookie, plik tekstowy zawierający fragmenty informacji (takie jak nazwa użytkownika i hasło) w pamięci podręcznej przeglądarki. Jest używany TYLKO do logowania / wylogowywania. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych informacji na Twój komputer.