Forum

Nawigacja po forum

MOdernizacja Stadionu miejskiego

Cytat

Zobaczcie co się dzieje, Kotwica i Skoczylas już oglosili start w wyborach samorządowych a Rębek czeka na coś. Myślę że do Radzynia przyjedzie ktoś ważny z Warszawy. Może nawet sam Kaczyński?

Cytat

Gowin będzie w Radzyniu na zaproszenie RASIL-u

Cytat

Panie Burmistrzu czekamy na sztuczne boisko treningowe oraz zadaszenie trybuny głównej wraz z remontem na Stadionie Miejskim!

Cytat

Zadaszenia stadionu tak szybko nie doczekamy się w Radzyniu. Skatepark to już będzie ale nie będzie komu z tego dobytku korzystać.

Mam pewien pomysł dla kibiców, zaproście burmistrza i całą radę miasta na mecz kiedy będzie padał deszcz lub śnieg postoją i zmokną to może zmiękną.

Cytat

Od 4marca do 31marca można składać wniosek na dofinansowanie choćby do budowy sztucznego boiska treningowego. Ciekawe czy ktoś z władz się zainteresuje...

Cytat

Burmistrz popadł w błogi stan na pięć lat i nic mu nie chce.

Cytat

Ciekawe czy złożyło miasto wniosek o dotacje na boisko sztuczne...

Cytat

Myślę że nie. A to dlatego że ma poważniejsze konsekwencje z Ensolem.

Cytat

Mam nadzieje ze chociaż w przyszłym roku miasto stanie na wysokości zadania i złoży dotacje na budowę sztucznego boiska treningowego.

Cytat

To będą stracone lata aktualnej władzy. Stadion będzie zaniedbany, zapuszczony. Najakieś konkretne inwestycje trzeba będzie poczekać jak wygra ktoś z opozycji np. jak Skoczylas. Ten facet interesuje się sportem, chodzi na mecze. Rębek nawet nie umie kopnąć piłkę do pustej bramki. Porażka.

Cytat

Radzyń zasługuje na porządny stadion przynajmniej z zadaszeniem i sztucznym boiskiem treningowym!!!