Forum

Nawigacja po forum

MOdernizacja Stadionu miejskiego

Cytat

Zobaczcie co się dzieje, Kotwica i Skoczylas już oglosili start w wyborach samorządowych a Rębek czeka na coś. Myślę że do Radzynia przyjedzie ktoś ważny z Warszawy. Może nawet sam Kaczyński?

Cytat

Gowin będzie w Radzyniu na zaproszenie RASIL-u

Cytat

Panie Burmistrzu czekamy na sztuczne boisko treningowe oraz zadaszenie trybuny głównej wraz z remontem na Stadionie Miejskim!

Cytat

Zadaszenia stadionu tak szybko nie doczekamy się w Radzyniu. Skatepark to już będzie ale nie będzie komu z tego dobytku korzystać.

Mam pewien pomysł dla kibiców, zaproście burmistrza i całą radę miasta na mecz kiedy będzie padał deszcz lub śnieg postoją i zmokną to może zmiękną.

Cytat

Od 4marca do 31marca można składać wniosek na dofinansowanie choćby do budowy sztucznego boiska treningowego. Ciekawe czy ktoś z władz się zainteresuje...

Cytat

Burmistrz popadł w błogi stan na pięć lat i nic mu nie chce.

Cytat

Ciekawe czy złożyło miasto wniosek o dotacje na boisko sztuczne...

Cytat

Myślę że nie. A to dlatego że ma poważniejsze konsekwencje z Ensolem.

Cytat

Mam nadzieje ze chociaż w przyszłym roku miasto stanie na wysokości zadania i złoży dotacje na budowę sztucznego boiska treningowego.

Cytat

To będą stracone lata aktualnej władzy. Stadion będzie zaniedbany, zapuszczony. Najakieś konkretne inwestycje trzeba będzie poczekać jak wygra ktoś z opozycji np. jak Skoczylas. Ten facet interesuje się sportem, chodzi na mecze. Rębek nawet nie umie kopnąć piłkę do pustej bramki. Porażka.

Cytat

Radzyń zasługuje na porządny stadion przynajmniej z zadaszeniem i sztucznym boiskiem treningowym!!!

Cytat

W Czemiernikach pozyskali kasę na stadion i będą budować a w takim Radzyniu nawet wniosku nie potrafią złożyć. Wstyd żeby Radzyń nie miał porządnego stadionu!!!

Cytat

Jasne że wstyd, już takich gotowych podpowiedzi jak zdobyć pieniądze na sport to już nigdzie nie znajdą. Gościu, nie wiem kim jesteś ale widzę że jesteś wielki. Masz dużą wiedzę gdzie szukać środków finansowych na realizację projektu modernizacji stadionu miejskiego w Radzyniu Podlaskim. Oni powinni tobie za to płacić. Zamarło coś w tym urzędzie miejskim po wyborach. Masz szansę bo zbliżają się kolejne. Pozdrawiam.

Cytat

Wszędzie pisze do Urzędu Miasta również na innych portalach ale co z tego? Widocznie ważniejsze są inne głupoty jak ważne inwestycje. Czemierniki się postarały i będą budować ładny obiekt

Cytat

To ciekawe co piszesz. Interesuje Ciebie budowa lub może rozbudowa stadionu zapewne.

Cytat

Modernizacja stadionu mianowicie zadaszenie głównej trybuny wraz z jej remontem oraz sztuczne boisko treningowe. Trybuna wygląda bardzo nie ładnie.

Cytat

Ciekawy jest ilu kibiców przychodzi na przeciętny mecz ? Czy bywają na nich nasi samorządowcy? Proszę o nazwiska?

 

Cytat

Kibiców całkiem sporo w ładną pogodę. Samorządowcy oficjalnie przychodzą. Na meczu głównie są Burmistrz i Przewodniczący Rady Miasta.

Cytat

Czy bedzie szansa na modernizacje stadionu. Idą wybory !

Cytat

Władze są mało przyjazne Modernizacji Stadionu Miejskiego

Cytat

Jak wybory samorządowe się zbliżają to obiecują wszystko, jak już po wyborach to już władza uderza jak woda sodowa do głowy. Lenistwo ogarnia burmistrza i cała radę. 5 lat z głowy.

Cytat
Cytat z Gość data 2 lipca 2019, 13:52

Władze są mało przyjazne Modernizacji Stadionu Miejskiego

Wierzysz w to, że burmistrzowi zależy na stadionie?  Jemu co innego teraz chodzi po głowie. Szykuje kandydata do sejmu. Starosta też się szykuje do parlamentu.

Cytat

Modernizacji stadionu nie będzie, burmistrzowi szkoda pieniędzy.

Cytat

Burmistrz wszystko wyprzedaje bo rozpieprzył majątek miasta. 11 nieruchomości wyprzedaje w Radzyniu i co na to rada miasta? Już nie długo zostało na kolejną kadencję szykuje się wolnoetatowiec z PO sam Zawada. Teraz Zawada napewno wystarkuje na burmistrza bo nie jest związany z partią PSL i PO.