Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim nr.3 w Radzyniu Podlaskim

„ Dzisiaj macie swoje święto, więc Wam podziękować chcemy, że jesteście zawsze z nam, za to Was ucałujemy” – tymi słowami nasze Przedszkolaki witały zebranych gości na przedstawieniach specjalnie przygotowanych z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście.

W naszym przedszkolu przez cały tydzień odbywały się spotkania z Babciami i Dziadkami naszych przedszkolaków.

Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Nasi mali  artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *