Bibliotekarze z powiatu kraśnickiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim

Bibliotekarze z powiatu kraśnickiego, w czwartek 25 października, pomimo nie sprzyjającej aury pogodowej odwiedzili Radzyń Podlaski. Tematem przewodnim spotkania był sukces radzyńskich „Książniczek”,który szerokim echem odbił się w Polsce za pośrednictwem ogólnopolskich mediów branżowych.

Byłczas na prezentacje oferty i zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej w RadzyniuPodlaskim,  jak i wnikliwą ocenęzrealizowanego projektu TU MIESZKAM TU ZMIENIAM, którego efektem są minibiblioteczki, ulokowane w przestrzeni miejskiej w Radzyniu Podlaskim. Naspotkanie z gośćmi przybyła również Pani Anna Wasak, rzecznik Urzędu MiastaRadzyń Podlaski, która wprowadziła wszystkich w historię miasta, tą bardziej itą mniej odległą. Jak przystało na bibliotekarzy, którzy muszą zagłębić się wtreść, wszyscy wyruszyli w miasto, by osobiście podziwiać zarówno „Książniczki”,jak i zabytki  Radzynia Podlaskiego.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, będąc jednocześnie okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń. Cieszymy się, że ani deszcz, ani wiatr nie straszny jeśli chce się dostrzec to co ważne w naszym mieście.

Dziękujemy za zainteresowanie i odwiedziny.